apie mus

Apie mus

UAB Meta Baltic – tarptautinių krovinių pervežimo paslaugas teikianti įmonė, įsteigta 2013 metais, savo gretose vienijanti profesionalią komandą, turinčią ilgametę darbo patirtį transporto, logistikos bei ekspedijavimo srityse. Siekiame sukurti išliekamąją vertę turintį paslaugų produktą, todėl visos mūsų pastangos nukreiptos į perspektyvą ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

 

Dirbame konkurencingai bei lanksčiai, todėl galime užtikrinti praktiškai bet kokio dydžio bei apimties krovinių gabenimo poreikius importo – eksporto kryptimis Europos Sąjungos ribose ir pasiūlyti pačią geriausią krovinio pervežimo kainą bei sąlygas.  Nemokamai konsultuojame, ruošiame ir teikiame individualius pasiūlymus visais krovinių pervežimo, transporto, logistikos klausimais.  Mūsų tikslas – tapti pirmaujančia bendrove, teikiančia kokybiškas logistikos paslaugas bei pateisinti visus klientų lūkesčius.

 

Patikėję savo krovinius mūsų patyrusiems specialistams būsite ramūs dėl paslaugų kokybės, savalaikio pakrovimo bei pristatymo, o taip pat minimizuosite savo logistikos kaštus.

 

Esame patikimi ir lojalūs, to paties tikimės iš savo klientų bei partnerių.

Paraykite mums
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,